Blog

Vítek Ludvík

Vítek Ludvík
  • 11. januára
  • |
  • 2019

Jeden z najvyhľadávanejších slovenských fotografov, ktorý je po celom svete známy vďaka fotografiám adrenalínových športov.

Český fotograf a filmár Vítek Ľudovít sa narodil v roku 1973 na Vysočine. Na základe úspechov v oblasti športovej fotografie je známy po celom svete hlavne ako fotograf adrenalínových športov a voľného pohybu v prírode. Vďaka jeho prirodzenému talentu vystihnúť skutočný príbeh naozajstných ľudí sa zúčastňuje tých najzaujímavejších projektov, najčastejšie pod hlavičkou Red Bull Media House, jeho záber je však omnoho širší. Od fotografovanie spoločenských a športových podujatí, cez štúdiovej práce zamerané na prezentáciu produktov a reklamu, po portréty nielen známych osobností. Svojim kreatívnym prístupom si získal stále miesto medzi najvyhľadávanejšími českými fotografmi.

"Podmienky, v ktorých sa na svojich cestách pohybujem, často preverujú nielen moji odolnosť, ale aj mojej techniky. Pretože sa potrebujem na svoje vybavenie absolútne spoľahnúť aj v počasí, do ktorého by psa nevyhnal, fotím už dlhé roky s fotoaparátmi Olympus OM-D . Kvalita bez kompromisov, tak by sa dali zhrnúť vlastnosti týchto aparátov, z ktorých aj pri malých rozmeroch a hmotnosti vychádzajú skvelé snímky. Keďže však ani ten najodolnejší fotoaparát nemôže vydržať úplne všetko, venujem veľkú pozornosť výberu fotobatohu. aj na neho mám vysoké nároky. potrebujem, aby bol pohodlný, nepremokavý a priestranný. Dlhodobo som spokojný s batohmi Lowepro, ktoré okrem uvedených parametrov spĺňajú ešte jeden, ktorý ocení každý, kto niekedy fotí v teréne, totiž, prístup do fotokomory v chrbtovej časti batohu, ktorú je možné kompletne otvoriť a odklopiť. Nemusím premýšľať, či batoh pokladám do blata alebo snehu" , Hovorí Vítek Ludvík.

Osobné web: www.vitekludvik.com
Facebook: Vítek Ludvík

 

Vítek Ludvík Vítek Ludvík Vítek Ludvík Vítek Ludvík Vítek Ludvík Vítek Ludvík Vítek Ludvík Vítek Ludvík Vítek Ludvík Vítek Ludvík Vítek Ludvík Vítek Ludvík Vítek Ludvík Vítek Ludvík Vítek Ludvík Vítek Ludvík Vítek Ludvík Vítek Ludvík Vítek Ludvík Vítek Ludvík Vítek Ludvík Vítek Ludvík Vítek Ludvík Vítek Ludvík Vítek Ludvík Vítek Ludvík Vítek Ludvík Vítek Ludvík Vítek Ludvík Vítek Ludvík Vítek Ludvík Vítek Ludvík Vítek Ludvík Vítek Ludvík Vítek Ludvík Vítek Ludvík Vítek Ludvík Vítek Ludvík Vítek Ludvík Vítek Ludvík Vítek Ludvík Vítek Ludvík Vítek Ludvík Vítek Ludvík Vítek Ludvík Vítek Ludvík Vítek Ludvík Vítek Ludvík Vítek Ludvík Vítek Ludvík Vítek Ludvík

Akce měsíce

Akcia
Sleva
Lowepro Photo Hatchback 150 AW II čierný

Batoh se dvěma komorami a samostatnou kapsou na tablet a dokumenty. Ze spodním komory je možné vyjmout foto vaničku na CSC nebo DSLR a použít ji samostatně nebo jako technickou transportní brašnu v jiném cestovním zavazadle.

Po zľave do 4 pracovných dní 49,00   99,00

Akcia
Sleva
Joby GripTight Bike Mount Pro

Profesionálny držiak pre bezpečné aretovanej uchytenie mobilných telefónov s šírkou 56 - 91 mm. Adaptér možno upevniť na statív alebo iný držiak osadený ¼ "skrutkou. Precízne vykonaný celokovový držiak umožňuje pevne zafixovať mobilný telefón pre použitie v najnáročnejších podmienkach, napr. Pre upevnenie na riadidlá bicykla alebo motocykla. GripTight Mount Pro je dodávaný samostatne alebo v sete s držiakom Action Bike Mount.

Po zľave skladom 2 ks 30,90   73,00

Akcia Doprava zadarmo
Sleva
Lowepro Flipside Trek 250 AW

Dvojkomorový batoh so zadným otváraním spodnej fotokomory, hornou komorou na osobné veci a veľkou prednou kapsou na tablet, notebook a ďalšie osobné veci. Vďaka modernej konštrukcii je možné fotobatoh jednoducho prestavať na jednokomorový turistický batoh.

Po zľave skladom 1 ks 75,00   129,00

Akcia Doprava zadarmo
Sleva
Lowepro Passport Sling III čierna

Praktická foto brašna, která disponuje samostatnou vnitřní kapsou na uložení tabletu a dokumentů a vnitřní síťovou kapsou na zip na osobní věci. Pohodlně se do ní vejde zrcadlovka, objektivy a další foto příslušenství.

Po zľave skladom 3 ks 35,00   67,00

Akcia Doprava zadarmo
Sleva
Lowepro HighLine 300 AW

Fotobatoh určený pre všetkých ľudí na cestách, ktorí preferujú neformálne "outdoor" štýl, kvalitu, praktickosť a funkčnosť.

Po zľave skladom 1 ks 63,00   117,00

Akcia Doprava zadarmo
Sleva
National Geographic Australia Messenger M

Štýlová ramenná brašna National Geographic Australia Messenger M zaujme svojím neformálnym vzhľadom, ktorý zvyšuje bezpečnosť prepravovanej techniky. Vonkajšie vodeodolné materiály sú ošetrené specálním impregnačným povlakom pre väčšiu odolnosť v nepriaznivých klimatických podmienkach. Na vašich cestách tak spoľahlivo ochráni DSLR alebo CSC systémový fotoaparát, notebook / tabliet a osobné veci. Ponúka variabilitu úložných priestorov v podobe nastaviteľné prepážky pre prispôsobenie vnútorného priestoru veľkosti a tvaru uložené techniky. Dizajn produktové kolekcie National Geographic Australia s akcentom modrej a červenej farby je inšpirovaný austrálskymi scenériami, morom a vnútrozemím. Vnútorné látky potom evokujú typickú austrálsku krajinu.

Po zľave do 4 pracovných dní 96,00   135,00