Blog

Vítek Ludvík

Vítek Ludvík
  • 11. januára
  • |
  • 2019

Jeden z najvyhľadávanejších slovenských fotografov, ktorý je po celom svete známy vďaka fotografiám adrenalínových športov.

Český fotograf a filmár Vítek Ľudovít sa narodil v roku 1973 na Vysočine. Na základe úspechov v oblasti športovej fotografie je známy po celom svete hlavne ako fotograf adrenalínových športov a voľného pohybu v prírode. Vďaka jeho prirodzenému talentu vystihnúť skutočný príbeh naozajstných ľudí sa zúčastňuje tých najzaujímavejších projektov, najčastejšie pod hlavičkou Red Bull Media House, jeho záber je však omnoho širší. Od fotografovanie spoločenských a športových podujatí, cez štúdiovej práce zamerané na prezentáciu produktov a reklamu, po portréty nielen známych osobností. Svojim kreatívnym prístupom si získal stále miesto medzi najvyhľadávanejšími českými fotografmi.

"Podmienky, v ktorých sa na svojich cestách pohybujem, často preverujú nielen moji odolnosť, ale aj mojej techniky. Pretože sa potrebujem na svoje vybavenie absolútne spoľahnúť aj v počasí, do ktorého by psa nevyhnal, fotím už dlhé roky s fotoaparátmi Olympus OM-D . Kvalita bez kompromisov, tak by sa dali zhrnúť vlastnosti týchto aparátov, z ktorých aj pri malých rozmeroch a hmotnosti vychádzajú skvelé snímky. Keďže však ani ten najodolnejší fotoaparát nemôže vydržať úplne všetko, venujem veľkú pozornosť výberu fotobatohu. aj na neho mám vysoké nároky. potrebujem, aby bol pohodlný, nepremokavý a priestranný. Dlhodobo som spokojný s batohmi Lowepro, ktoré okrem uvedených parametrov spĺňajú ešte jeden, ktorý ocení každý, kto niekedy fotí v teréne, totiž, prístup do fotokomory v chrbtovej časti batohu, ktorú je možné kompletne otvoriť a odklopiť. Nemusím premýšľať, či batoh pokladám do blata alebo snehu" , Hovorí Vítek Ludvík.

Osobné web: www.vitekludvik.com
Facebook: Vítek Ludvík

 

Vítek Ludvík Vítek Ludvík Vítek Ludvík Vítek Ludvík Vítek Ludvík Vítek Ludvík Vítek Ludvík Vítek Ludvík Vítek Ludvík Vítek Ludvík Vítek Ludvík Vítek Ludvík Vítek Ludvík Vítek Ludvík Vítek Ludvík Vítek Ludvík Vítek Ludvík Vítek Ludvík Vítek Ludvík Vítek Ludvík Vítek Ludvík Vítek Ludvík Vítek Ludvík Vítek Ludvík Vítek Ludvík Vítek Ludvík Vítek Ludvík Vítek Ludvík Vítek Ludvík Vítek Ludvík Vítek Ludvík Vítek Ludvík Vítek Ludvík Vítek Ludvík Vítek Ludvík Vítek Ludvík Vítek Ludvík Vítek Ludvík Vítek Ludvík Vítek Ludvík Vítek Ludvík Vítek Ludvík Vítek Ludvík Vítek Ludvík Vítek Ludvík Vítek Ludvík Vítek Ludvík Vítek Ludvík Vítek Ludvík Vítek Ludvík Vítek Ludvík

Akce měsíce

Akcia Doprava zadarmo
Lowepro Tahoe 150 modrý

Batoh s jednoduchým a moderním designem, rozdělený na hlavní fotokomoru a hlavní kapsu. Rozložení ve fotokomoře si může každý fotograf upravit dle potřeb. Do přední kapsy se kromě osobních věcí vejde také tablet s úhlopříčkou 10".

  skladom 1 ks 73,00  

Akcia Doprava zadarmo
Lowepro Photo Classic 300 AW

Jednoduchá a ľahká funkčný konštrukcia, prístup do fotokomory z prednej strany, kvalitné materiály, dokonale polstrovaný interiér, držiak na statív, vrecko na tablet a dokumenty, všitá pláštenka "All Weather Cover".

Po zľave do 3 pracovných dní 115,00   139,00

Akcia
Lowepro Scout 120

Tato fotobrašna je kombinací stylového designu exteriéru s praktickým a účelným uspořádáním interiéru. Vejde se do ní CSC se základním objektivem, telefon a další foto příslušenství.

Po zľave do 3 pracovných dní 42,35   55,00

Akcia
Lowepro 5.0 Navi Case

Toto pouzdro je určeno k ochraně GPS autonavigací s úhlopříčkou 5“ a dalších elektronických zařízení (3,5“ externí HDD apod.).

Po zľave do 3 pracovných dní 11,00   14,90

Výpredaj
Sleva
Joby Suction Cup&GorillaPod Arm

Držiak s prísavkou Suction Cup & GorillaPod Arm ™ je určený pre uchytenie a zafixovanie outdoorové kamery (GoPro ™ pod.) Alebo fotoaparátu na hladké a rovné povrchy - výklady, okná - sklenené plochy v exteriéroch a interiéroch, okná a karosérie auta, kapotáž motorky, vodného skútra apod. Prísavka sa vyznačuje extrémne malým priemerom a mimoriadnou pevnosťou a stabilitou uchytenie.

Po zľave skladom 4 ks 16,50   32,90

Akcia Doprava zadarmo
Joby GorillaPod Mobile Rig + držák do auta ZDARMA

Prvý GorillaPod Mobile, na ktorý môžete okrem telefónu upnúť ďalšie príslušenstvo (svetla, mikrofón, blesk, outdoor kameru, atď.). Flexibilný pracovný nástroj, ktorý využijú a ocenia všetci blogeri, novinári a všetci ostatní, ktorí fotografujú a točí trendy videa.

  skladom 4 ks 98,00